Відбулося спільне засідання штабу та головної суддівської колегії І етапу військово-патріотичної гри «Джура-2018»

Дата: 27.04.2018 13:44

26 квітня 2018 року на базі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» відбулося спільне засідання штабу та головної суддівської колегії І етапу військово-патріотичної гри «Джура-2018».

Під час засідання вирішувалися організаційні питання щодо проведення зазначеного заходу, який заплановано на 04 травня 2018 року.

Організаційно-методичний супровід проведення заходу забезпечує відділ освіти молоді та спорту Чаплинської селищної ради та КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва».