У Чаплинській громаді відбулось семінарське заняття з питань підготовки і проведення І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 13.04.2018 16:50

Відповідно до річного плану роботи комунального закладу Чаплинстької селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» на 2017-2018 н.р., 13 квітня 2018 року на базі закладу проведено семінарське заняття з питань підготовки і проведення І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для відповідальних за військово-патріотичне виховання у навчальних закладах та координаторів шкільних команд.

Участь у роботі семінару взяли  представники всіх навчальних закладів Чаплинської територіальної громади.

Учасники семінару обговорили питання щодо організації  І етапу Гри згідно з вимогами Типових правил та умов проведення змагань і конкурсів шкільного та І етапу Всеукранської дитячо-юнацької військово-патріотично гри «Сокіл» («Джура») у 2018 році, ознайомилися з методикою проведення змагань, обговорили особливості виконання окремих вправ.