Представники Чаплинської громади привітали воїнів АТО з Днем Святого Миколая, Новорічними та Різдвяними святами

Дата: 20.12.2017 15:20

Новорічні та Різдвяні свята – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Не всі,  на жаль, можуть зустріти свято в сімейному колі, зокрема воїни АТО.

19 грудня 2017 року представники Чаплинської громади – Чаплинська селищна рада, відділ освіти, молоді та спорту, заклади загальної середньої освіти і заклади дошкільної освіти Чаплинської селищної ради активно долучилися до акції «Привітай воїна АТО з Новорічними та Різдвяними святами».

Діти збирали теплі речі, виготовляли обереги, вітальні листівки, приносили солодощі, фрукти.

Все це було передано до трьох військових частин, які дислокуються у селищі Чаплинка та поряд за її межами. Також, воїни отримали теплі слова подяки та привітання з Днем Святого Миколая та наступаючими Новорічними святами.