У Чаплинській громаді відбувся святковий Новорічний мюзикл «Новий рік дарує казку»

Дата: 01.01.2018 15:03

29 грудня 2017 року у комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький центр» відбувся святковий Новорічний мюзикл «Снігова королева».

Новорічний мюзикл супроводжувався запальними піснями яскравої Крістіни Іноземцевої, Віти Фаустової, Георгія Шаповаленка та Мурата Халідова, чудового вокального ансамблю «Вишиванка», (кер. А.Гладушко) та вокального гурту «Грація» (кер. А.Павлюк).

Своєю новорічною енергією наповнювали зал зразковий ансамбль танцю «Капітошка», (кер. В.Магдалюк), студія сучасного танцю «Азарт», (кер. Л.Нірода), танцювальний гурток «Калинка», (кер. В.Магдалюк), група сучасного танцю «Світло», (кер. Ю.Угриняк), хореографічний колектив «Аура», (кер. А.Бахмаєр та Т.Вакулко), танцювальний колектив «Сузір’я», (кер. Т.Мончик), хореографічний колектив «School-life», (кер. А.Мойсеєнко, та Л. Процко).

Головні ролі новорічного мюзиклу виконували: Віта Фаустова, Люба Іващенко, Владислав Дрозд, Каріна Кондратюк, Настя Пєтух, Світлана Царюк, Крістіна Іноземцева, Єва Фаустова, Олексій Алісєєв, Божко Тетяна, Людмила Шаповаленко, Георгій Шаповаленко.

Усім артистам, вокалістам, танцюристам та працівникам культурно- мистецького Центру велика вдячність за підтримку та проведення такого чудового Новорічного заходу.

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята — вісники оновлення, мрій і сподівань — принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком!

Крістіна Іноземцева
Завідуюча сектором культурно-дозвіллєвої