Голова Чаплинської селищної ради Фаустов О.Г., керівники структурних підрозділів та установ селищної ради підвели підсумки роботи та відзвітували перед населенням Чаплинської об»єднаної територіальної громади

Дата: 28.12.2017 12:57

Відповідно до пункту 9 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» заслуховується  звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів ради, у тому числі щорічний звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами ради.

Згідно графіку, відбувся звіт голови Чаплинської селищної ради Фаустова О.Г. перед населенням Чаплинської об»єднаної територіальної громади про проведену роботу селищної ради та її виконавчого комітету за 2017 рік. (15.12.2017 року о 10:00 год. – с. Скадовка, 15.12.2017 року о 15:00 год. – с. Балтазарівка, 18.12.2017 о 09:00 год. – с. Червона Поляна, 18.12.2017 року о 11:00 год. – с. Кучерявоволодимирівка, 18.12.2017 року о 13:00 год. – с. Магдалинівка, 21.12.2017 року о 09:00 год. – с. Першокостянтинівка, 22.12.2017 року о 14:00 год. – смт. Чаплинка).

Також, звітували та підбивали підсумки року роботи начальник відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради Кулик О.Є., начальник відділу культури Чаплинської селищної ради Божко Т.В., старости та депутати населених пунктів громади, директор комунальної установи Чаплинської селищної ради «Центр соціальних послуг» Ращупкіна А.М., директор комунальної установи Чаплинської селищної ради «Територіальний центр соціального обслуговування громадян (надання соціальних послуг)» Вознюк О.О.

Представники місцевого самоврядування довели свою здатність працювати продуктивно, знаходити виважені шляхи вирішення важливих питань. Розуміння, що інтереси громадян у громаді на першому місці, дозволило знайти спільну мову і протягом проведення звіту та підведення підсумків, визначити перспективний план спільних дій у подальшій діяльності.

На закінчення  голова Фаустов О.Г. дякував усім присутнім, працівникам виконавчого комітету,  депутатам селищної ради, керівникам  підприємств, установ та організацій,  громадським організаціям, всім  жителям  громади, хто  підтримував  і допомагав  селищній раді у  виконанні  заходів по соціально-економічному розвитку, хто не словами, а справами  доводив свою небайдужість  до  становлення і  розвитку  громади.

Голова висловив сподівання на  подальшу  співпрацю  і  взаєморозуміння  з кожним жителем громади, активність і свідомість громадян.