Перемога Чаплинської громади на ХІІ обласному фестивалі-конкурсі воєнно-патріотичної пісні «Опалені війною»

Дата: 16.05.2017 09:58

Яскравою подією в низці травневих свят у Горностаївському районі стало проведення ХІІ обласного фестивалю-конкурсу воєнно-патріотичної пісні «Опалені війною». Цього року він проводився 13 травня. Горностаївський районний Будинок культури, де і проходив фестиваль-конкурс, радо зустрічав учасників з 14 районів області та міст Херсона, Нової Каховки, Каховки.

У конкурсній програмі взяли участь – вокальні ансамблі, хореографічні колективи, малі форми, окремі виконавці та читці. Свято продовжувалося протягом 6 годин. Чаплинську об»єднану територіальну громаду представляли 2 соліста, вокальний ансамбль та танцювальний колектив. Обласним журі оцінювалася виконавська майстерність за віковими категоріями.

Для громади учасники здобули три почесних місця: вокальний ансамбль «Вишиванка» (керівник А. Гладушко, комунальний заклад Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» отримали І місце, хореографічний колектив « Аура» (керівники Т. Вакулко і А. Бахмаєр, комунальний заклад Чаплинської селищної ради «Чаплинський будинок творчості дітей та юнацтва») отримали І місце, соліст - Георгій Шаповаленко (керівник К. Іноземцева, комунальний заклад Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький центр») отримав ІІ місце.

Переможці були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками.