23 Березня, 2018 р., 15:32
 «Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних відносин.
01 Березня, 2018 р., 14:59
Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування та комунального майна .
01 Березня, 2018 р., 14:43
Чаплинська селищна рада повідомляє, що 06.03.2018 року о 14:00 год. у приміщенні великого залу комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький центр» відбудеться показ художнього фільму «Кіборги». Вхід вільний. Запрошуємо Вас та Ваші колективи прийняти участь у перегляді фільму.
27 Лютого, 2018 р., 10:50
Пропонуємо вашій увазі зразок заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи
19 Лютого, 2018 р., 11:48
                 Чаплинське відділеня Херсонської ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонській області  повідомляє, що Законом України від 07.12.2017 №2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (далі – Закон №2245) до Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) внесено зміни, зокрема в частині плати за землю з фізичних осіб.
07 Лютого, 2018 р., 13:59
Вже 8 лютого розпочинається всеукраїнський прокат фільму "Міф" про Героя України Василя Сліпака, який загинув на Донбасі. Новий фільм Леоніда Кантера та Івана Яснія "Міф" розповідає історію життя оперного співака зі світовим ім'ям Василя Сліпака. Він народився у Львові, завдяки унікальному голосу вигравав конкурс за конкурсом і, зрештою, переїхав до Франції, де прожив 19 років. Там Сліпак мав усе, що звикли називати "щастям": ім’я, успішну кар’єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання. Він активно підтримував Революцію Гідності, координував у Франції громадські акції на підтримку України, згодом долучився до волонтерського руху. А коли на сході України розпочалися бойові дії, Сліпак вирішив залишити сцену та кар’єру в Європі й стати до лав добровольців. Під час виконання бойового завдання Василь "Міф" Сліпак загинув від кулі снайпера. Автори поєднують у фільмі два жанри: кіно та концерт. Використано архівні відеозаписи, які показують героя у повсякденні та на сцені. У фільмі також переплітаються дві сюжетні лінії, які подібні настільки, що забуваєш, де вигадка, а де реальність. Одна – це оповідання Джанні Родарі "Джельсоміно в країні брехунів" про хлопчика, що мав унікальний голос та боровся ним із негідниками; а друга – історія про Василя, який поклав свій голос і життя у боротьбі за свою країну, оскільки не міг мовчати. Автори стрічки планують відправити фільм на світові кінофестивалі. Уже незабаром фільм про Василя Сліпака покажуть в Італії, потім буде місячний тур по Канаді, далі – показ у Франції.
05 Лютого, 2018 р., 21:30
            Шановні громадяни, Чаплинська селищна рада повторно нагадує, відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, на громадян покладено  обов’язок щорічного, в період з 01 жовтня по 31 грудня, проходження перереєстрації та надання документів, що підтверджують наявність підстав для перебування на обліку потребуючих поліпшення житлових умов.
30 Січня, 2018 р., 11:26
02.02.2018 року о 14 год. 30 хв. Чаплинська селищна рада запрошує молодь віком від 14 до 35 років прийняти участь у установчих зборах Молодіжної ради. Збори відбудуться у актовій залі Чаплинської селищної ради. Метою утворення Молодіжної ради є здійснення координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації молодіжної політики, сприяння участі молоді Чаплинської ОТГ у формуванні та реалізації молодіжної політики громади.
29 Січня, 2018 р., 11:31
Чаплинський районний військовий комісаріат, з метою продовження підтримання позитивного іміджу Збройних Сил України, широкого висвітлення умов проходження військової служби за контрактом інформує :
23 Січня, 2018 р., 16:26
РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЧАПЛИНСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2018-2026 роки