«ЧАПЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ

Дата: 12.08.2019 08:30

Збройні Сили України проводять набір громадян України на військову службу за контрактом до Десантно-штурмових військ, а саме до:

• 79-тої окремої десантно-штурмової бригади (м. Миколаїв).
  • 80-тої окремої десантно-штурмової бригади (м. Львів).
  • 95-тої окре?мої десантно-штурмової бригади (м. Житомир).

Відібрані кандидати, в разі необхідності, будуть направлятися  до Навчальних центрів Збройних Сил України а саме: 169 НЦ, в/ч А0665                (с. Десна, Козелецький район, Чернігівська область), 184 НЦ, в/ч А2615              (с. Старичі, Яворівський район, Львівська область), 199 НЦ, в/ч А2900                (м. Житомир), 179 ОНТЦ, в/ч А3990 (м. Полтава). Кандидати, яких відібрано на посаду «водій», та які не мають посвідчення водія направляються на підготовку до військової частини А2900 (м. Житомир).

Грошове забезпечення військовослужбовців підрозділів Десантно-штурмових військ ЗС України виплачується в розмірі від 12000 грн.

З більш детальною інформацією щодо умов проходження військової служби за контрактом в Десантно-штурмових військах можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України та у Чаплинському  районному військовому комісаріаті за адресою: смт. Чаплинка,                            вул. Спартака, 12, тел. 05538-21858, 0953649482».

Військовий комісар

Чаплинського районного військового комісаріату

підполковник                                                                                           Г.Ю. Куць