До відома цивільної молоді та ліцеїстів віком від 17 до 30 років

Дата: 12.08.2019 08:53

Збройні Сили України проводять додатковий набір на навчання до Вищих військових навчальних закладів та Військових коледжів сержантського складу, а саме до:

• Військового коледжу сержантського складу Національної Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, м. Львів.
  • Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Одеської національної морської академії, м. Одеса.
  • Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, м. Харків.
  • Української військово-медичної академії, м. Київ.

Для вступу на навчання до цих закладів запрошується:

• цивільна молодь та  ліцеїсти віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання;
  • військовослужбовці та військовозобов’язані, які мають повну загальну середню освіту та не мають військових звань офіцерського складу, віком до 30 років.

З більш детальною інформацією щодо умов вступу та навчання можна ознайомитися на офіційних веб-сайтах вказаних навчальних закладів та у Чаплинському  районному військовому комісаріаті за адресою:                                    смт. Чаплинка, вул. Спартака, 12, тел. 05538-21858, 0953649482.

Чаплинський районний військовий комісаріат»