Нарада Мінагро з громадами про взаємодію влади, фермерів та бджолярів для запобігання отруєнню та загибелі бджіл

Дата: 14.02.2022 15:56
Кількість переглядів: 268

Під час наради обговоримо алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, обов’язковість дотримання всіх умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин, питання відповідальності за неналежне використання аграріями агрохімікатів.

Дата: 17 лютого 2022 року

Час: 15:00 – 16:30

Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаменти АПР ОДА, Всеукраїнський Конгрес Фермерів, Всеукраїнська асоціація громад.

Формат заходу:  онлайн-нарада за допомогою ZOOM  між студією у м. Києві та ZOOM-точками в приміщеннях громад. Окрім зазначеного формату відбуватиметься онлайн трансляція на  YouTube-каналі ПроLand за посиланням https://youtu.be/SL5bZY1pocY 

Учасники (бджоляри та фермери) для безпосередньої участі в нараді в приміщенні громади реєструються за посиланням  https://farmers.org.ua/form-request/ до 12:00 16 лютого 2022 року.

Громади реєструються на нараду за посиланням https://communities.org.ua/usaid/public/form-request/ до 15:00 14.02.2022р. 

Після реєстрації відповідальний в громаді за організацію заходу запросить учасників у приміщення громади на нараду, або, у разі карантинних обмежень, можна буде переглянути нараду на YouTube-каналі ПроLand.

Програма

15:00–15:20 Вітальне слово

Тарас ВИСОЦЬКИЙ – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

Іван СЛОБОДЯНИК, Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів

15:20–15:50 Інформування щодо основних причин отруєння бджіл, заходів профілактики отруєння бджіл, механізмів установлення факту отруєння бджіл, обов’язків фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які застосовують засоби захисту рослин

Оксана БОРЕЙКО – завідувач сектору розвитку бджільництва управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Мінагрополітики

15:50–16:20 Обговорення з учасниками наради

16:20–16:30 Заключне слово

Тарас ВИСОЦЬКИЙ – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, голова робочої групи

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора