Повідомлення  про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості і проведення громадських слухань

Дата: 01.06.2020 15:25

Чаплинська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, проведення громадських слухань з питань розробки містобудівної документації: “Детальний план території внутрішньогосподарського тепличного комплексу на земельній ділянці площею 17.4га. за межами населених пунктів на території Чаплинської селищної ради Чаплинського району Херсонської області.

Замовник ДПТ - Чаплинська районна державна адміністрація (розпорядження від  29 квітня 2020р. № 91).

Виготовлення детального плану території має на меті аналіз існуючої містобудівної ситуації, визначення оптимального архітектурно-планувального рішення розміщення об’єктів тепличного господарства, встановлення планувальних обмежень.

Площа території тепличного комплексу - 17.4 га.,

Потужність (саджанців) - 62 млн./рік, кількість робочих місць - 40.

Розробник детального плану території - ФОП Кокітко Є.В.

Місце ознайомлення з проектними матеріалами - Чаплинська селищна рада.

Подання пропозицій для подальшого їх врахування в матеріалах ДПТ просимо надсилати за адресою:

75200, Херсонська обл., Чаплинський р-н, смт Чаплинка, вул. Паркова,      буд.40.

Громадські слухання відбудуться 29  червня  2020р. о 13:00  годині в приміщенні залу засідань  Чаплинської селищної ради.

Відповідальний за проведення, розгляд та реєстрацію пропозицій - начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту - головний архітектор Чаплинської селищної ради Кузнецова Є.О.

1. Схема розташування  C

2. План існуючого використання C