Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Коригування зонування смт.Чаплинка Чаплинського району Херсонської області , з поєднанням детального плану території

Дата: 26.03.2020 14:03
Кількість переглядів: 553

Заява

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Коригування зонування смт.Чаплинка Чаплинського району Херсонської області , з поєднанням детального плану території.

 Замовник СЕО

Замовником проекту є:  Чаплинська селищна рада.

Підстава розроблення: Рішення Чаплинської селищної ради Чаплинського району Херсонської області тридцять четверта сесія VII скликання №670  від  19 грудня  2019р.

Вид та основні цілі ДДП

Внести зміни до плану зонування з поєднанням детального плану території смт. Чаплинка Чаплинського району Херсонської області , а саме:-  земельну ділянку в межах кварталу вулиць Франко та Лесі Українки (площа визначається проектом) , зону ТР-1 (зону транспортної інфраструктури) вважати такою, що знаходиться в зоні Ж-1- (зона житлової забудови)

 

Основна мета містобудівної документації – визначення меж земельної ділянки під житлово – садибну забудову, визначення впливу земельної ділянки на довкілля.

 

Прогнозовані правові наслідки розроблення містобудівної документації.

  • Орієнтовна площа земельної ділянки 0,15 га, планується забудова для садибно – житлову забудову, разташована на вільній від забудови території;
  • Впорядкування плати земельного податку земельної ділянки;
  • Визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

Прогнозовані наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.

Санітарно-захисна зона для житлової забудови відстня.

Впорядкування території: забудова впорядковує територію населеного пункту та виключає захаращення ділянки.

Ділянка розташована на нормативній відстані від ділянки ТР1 , яка використовується під СТО та шиномонтаж, нормативна відстань від істочників викидів до меж проектної земельної ділянки становить 25,0м.

•           Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Коригування зонування смт.Чаплинка Чаплинського району Херсонської області , з поєднанням детального плану території», подаються  письмово або листом  до: Чаплинська селищна рада Чаплинського району Херсонської області 75200, Україна, Херсонська область, смт Чаплинка, вул. Паркова,40

Відповідальна особа: Селищний голова Фаустов О.Г.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, з дня публікації повідомлення в газеті та на офіційному веб-сайті Херсонській обласній державній адміністрації департаменту екології та природних ресурсів .

Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не 

розглядаються. (відповідно до пп/5, 6 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора