Дата: 21.10.2024 23:10

Опорний заклад “Чаплинський ліцей” Чаплинської селищної ради всупереч викликам і труднощам  продовжує навчати юних українців нашої громади. Війна спричинила велику хвилю переселення, що унеможливило для багатьох учнів очне навчання, та прискорила розвиток дистанційної освіти. Сьогодні багато дітей навчаються в ОЗ “Чаплинський ліцей”, перебуваючи в різних куточках світу.  Щодня вчителі нашого ліцею не тільки передають знання учням, а і  демонструють уроки боротьби, стійкості та перемог.

Інформаційним освітнім ресурсом Освіта.ЮА складений рейтинг найкращих загальноосвітніх навчальних закладів Херсонської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл за підсумками національного мультипредметного тесту 2024 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати, отримані випускниками шкіл у 2024 році. Опорний заклад “Чаплинський ліцей” Чаплинської селищної ради посів почесне III місце серед закладів загальної середньої освіти Херсонщини.

Крім цього, одна з випускниць цього року закінчила наш ліцей із срібною медаллю!

Педагогічний колектив в будь-яких складних умовах продовжують випромінювати оптимізм і заряджати ним своїх учнів. Вони незламні й виховують таке саме покоління – незламних, вільних, відкритих людей. Завдяки їм діти Чаплинської громади мають можливість навчатися, незважаючи на численні виклики та загрози.