Змагання з вільної боротьби на призи Діда Мороза

Дата: 21.12.2021 16:23

Уже не перший рік з метою пропагування здорового способу життя, широкого залучення дітей та підлітків до систематичних занять фізичною культурою і спортом, пошуку талановитих юних спортсменів для вступу до спеціалізованих навчальних закладів і поповнення збірних команд області дитячо-юнацька спортивна школа «Спартак» Херсонської міської ради проводить змагання з вільної боротьби.

Ось і цього року 18 грудня в с. Степанівці пройшла відкрита першість ДЮСШ «Спартак» Херсонської міської ради з вільної боротьби на призи Діда Мороза. Команда вихованців Чаплинського ДЮКФП не змогла не прийняти участь у цих змаганнях. Серед багатьох учасників змагань наші юні спортсмени показали гідні виступи, а саме:

• Норченко Олександр (вагова категорія 42 кг) посів ІІ місце;
  • Гмиря Андрій (вагова категорія 35 кг) – ІІІ місце;
  • Мальченко Олександр (вагова категорія 52 кг) – ІІІ місце;
  • Махмудов Мухамед (вагова категорія 57 кг) – ІІІ місце;
  • Асланов Рідван (вагова категорія 65 кг) – ІV місце;

Вітаємо наших вихованців та бажаємо нових спортивних злетів!

Методист комунального закладу

Чаплинської селищної ради