«Бути здоровим – добре»

Дата: 22.12.2021 15:50
Кількість переглядів: 847

У межах реалізації загальнонаціональної програми «Здорова Україна» та залученні  до місячника «Здоровим бути – класно!» з метою формування навичок здорового способу життя як важливої складової концепції життєдіяльності людини в Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради проходять відповідні заходи.

Учні 3 класу проводять щодня цікаві фізкультхвилинки з «LEGO» для покращення фізичного здоров’я та гарного настрою.

На годинах спілкування вихованці 3 та 6 класів (класні керівника Теляга Л.Г., Терещенко Г.К.) повторили правила безпечної поведінки під час зимових канікул. З метою формування свідомого ставлення до свого здоров’я та особистої безпеки.

Долучилася до марафону « Бути здоровим – добре» й Першокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Педагог організатор Кос В.А провела для дітей молодшої ланки  танцювальний флешмоб, який можна подивиться за посиланням:

https://youtu.be/Ykzj31FpVhs

Здобувачі освіти 5-11 класів приймають участь у фізичних активностях на перервах та після уроків.

В Преображенський ЗОШ І-ІІІ ступенів Місячник розпочався відкритим футбольним турніром з нагоди Всесвітнього дня футболу.

Відповідно до плану були проведені наступні заходи:

 • випущено інформаційний бюлетень «Здорова їжа та раціональне харчування»;
 • оформлена тематична виставка літератури «Зупинимо безумство людства»;
 • на уроках проводяться інформаційні «п’ятихвилинки», присвячені профілактиці шкідливих звичок і збереженню здоров’я;
 • продовжила роботу спортивна секція з футболу;
 • проводяться заняття ЛФК;  
 • відбулися батьківські збори учнів 5 класу з акцентуванням уваги на питаннях адаптації та створення безпечних умов перебування дітей у побуті, формування в них гігієнічних навичок  та звичок здорового харчування, фізичної активності,безпечної комунікації

У Кучерявоволодимирівській початковій школі теж активно й цікаво розпочався місячник "Бути здоровим - класно!" Учні школи знають, що рух - це життя. Тому рухова активність у школярів відбувається не тільки на уроках фізичної культури, а й на перервах учні з задоволенням виконують руханки.

За планом проходять заходи у Опорному закладі Чаплинська СШ І-ІІІ ступенів. Активну участь у Місячнику приймають початківці. Вже проведені таки заходи:

 • Ранкове коло «Здоровим бути - модно» (1-А, 1-Б класи);
 • Виховна година «Бережіть себе та своє здоров’я» (2-і, 3-і класи);
 • Урок «Тарілка здорового харчування» (4-Б клас);
 • Година спілкування «Потрібно займатися спортом» (4-А, 4-В класи);
 • «Подаруй дітям вітамінку» участь у благодійній акції (відправлення посилок з мандаринами та яблуками до Центру соціальної і психологічної реабілітації дітей «Радість» м. Нова Каховка) (1-11 класи).

Місячник триває до 10 січня 2022 року. Тож далі буде!

 

Фото без опису

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора