24 червня 2021 року відбулося засідання робочої групи по проєкту ПРООН «Узбережжя Азовського моря: громадська безпека та соціальна згуртованість в умовах змін».

Дата: 24.06.2021 13:43

На засідання розглядалися питання про проведення анкетування та про проведення фокус-групи.

Чаплинська селищна рада почала роботу по створенню профілю громади. Вирішили провести фокус-групове дослідження попередньо 30.06.2021 але перенесли на 02 липня 2021 року (зал засідань в будинку культури). Оголошення розмістити на веб сайті громади.

Бажаючих просимо заповнювати анкети та надавати пропозиції з громадської безпеки та соціальної згуртованості Чаплинської громади, які в подальшому будуть використовуватися при розробці проєктів.

Протокол засідання