Платники Чаплинського району сплатили до місцевого бюджету 73 мільйона гривень ПДФО

Дата: 26.10.2020 16:30

За 9 місяців 2020 року з легальних доходів працюючих жителів Чаплинського району до місцевого бюджету надійшло 73 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 11,4 млн гривень більше за показники аналогічного періоду минулого року.

Податок на доходи фізичних осіб залишається рекордсменом у фінансуванні місцевого бюджету селища та основним джерелом його наповнення. Питома вага в загальних податкових надходженнях складає       62 відсотка.

«Сьогодні кожен, хто працює офіційно, щомісяця робить власний фінансовий внесок у добробут смт Чаплинки. Саме легальні трудові відносини з роботодавцями не тільки наповнюють місцевий бюджет, а й гарантують оформленим на роботу працівникам соціальні виплати у складних життєвих ситуаціях та державні гарантії при виході на пенсію», - підкреслила начальниця Чаплинської ДПІ Оксана Добрянська.