Дата: 26.10.2020 16:30

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує про запуск Міністерством цифрової трансформації України на Єдиному порталі державних послуг «Дія» Гіду з державних послуг. Гід з державних послуг (https://guide.diia.gov.ua/) – це офіційне сховище актуальної інформації про всі державні послуги, що надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Ураховуючи соціальну спрямованість сервісу та його державне значення, звертаємося до вас із проханням сприяти у розповсюдженні матеріалу про Гід з державних послуг в підпорядкованих закладах, інших зацікавлених установах та організаціях, а також на своїх офіційних інформаційних сторінках у соціальних мережах.