Відбулось засідання ХХХХIХ сесії Чаплинської селищної ради  VІІ скликання

Дата: 04.06.2020 14:19

04.06.2020 року о 10 годині, у залі засідань Чаплинської селищної ради відбулось засідання ХХХХІХ сесії ради VІІ скликання під головуванням селищного голови Фаустова О.Г.

На засіданні сесїї були присутні 24 депутати з 28, розглянуто та прийнято багато важливих рішень, необхідних для функціонування громади.

Розглянуто питання та прийнято важливі рішення:

• Про внесення змін до рішення XL сесії селищної ради VІІ скликання від 19.12.2019 року №639 «Про селищний бюджет Чаплинської селищної ради на 2020 рік» 21505000000», а саме спрямування додаткових коштів на: трансферт до районного бюджету в сумі 207,2 тис. грн., з них:

- 100, 0 тис. грн. на  співфінансування оплати комунальних послуг КНП «Чаплинська районна лікарня»,

- 107,2 тис. грн. на медогляд працівників освіти для КНП «Чаплинська районна лікарня».

• Про затвердження та внесення змін до селищних Програм на 2020 рік, а саме:

По селищній програмі «Підтримки соціальної сфери Чаплинської селищної ради на 2019-2022 роки - 98,0 тис. грн., а саме:

- 18,0 тис. грн. – щомісячна матеріальна допомога у розмірі 500 грн. матерям загиблих воїнів Афганістану;

- 50,0 тис. грн. – одноразова матеріальна допомога особам, у яких вперше виявлено онкологічне захворювання в розмірі 2,0 тис грн.;

- 20,0 тис. грн. – разова матеріальна допомога у розмірі 5,0 тис. грн.. при народженні третьої та наступної дитини;

- 10,0 тис. грн. – допомога на зубопротезування.

По селищній програмі «Освіта -2020» :

-  24,5 тис. грн., на подарунки дітям до Дня захисту дітей;

- на виплату 100 % доплата до посадового окладу на період дії карантину працівникам КУ «Центру соціальних послуг» в сумі 126,2 тис. грн. та 50 % працівникам КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» - 102,6 тис. грн.;

- на придбання обладнання для їдальні ОЗ Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  – 200,0 тис. грн.;

- на проведення робіт по встановленню протипожежної сигналізації для двох опорних закладів освіти - 1 092,0 тис. грн..;

- на придбання для початкових класів «Нової української школи» ноутбуків, проекторів, смарт-дошок – 773,0 тис. грн.;

- на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок в сумі 54,0 тис. грн.;

• Про затвердження тексту угоди про міжбюджетний трансферт між Чаплинською селищною радою та Чаплинською районною радою з приводу трансферту 207,2 тис. грн. на співфінансування оплати комунальних послуг КНП «Чаплинська районна лікарня» та медичного огляду працівників освіти.

• Про встановлення місцевих податків та зборів на території Чаплинської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

• Про затвердження форми строкового трудового договору (контракту) з керівниками закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради.

• Про резервування земельних ділянок для сінокосіння і випасання худоби.

• Ряд інших земельних питань;

• інші важиві питання.

Чаплинська селищна рада  дякує  усім присутнім  депутатам за розуміння та допомогу у вирішенні нагальних питань  діяльності громади !