Дата: 15.04.2020 14:16

З метою забезпечення медичного персоналу та осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, необхідними засобами індивідуального захисту, із резерву запасу Чаплинською селищною радою передано:
Комунальному некомерційному підприємству «Чаплинська районна лікарня» Чаплинської районної ради Херсонської області комплект одягу медичного лікаря-інфекціоніста № 1А (одноразовий нестерильний) в кількості 50 штук.
Комунальному некомерційному підприємству «Чаплинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чаплинської районної ради Херсонської області комплект одягу медичного лікаря-інфекціоніста № 1А (одноразовий нестерильний) в кількості 25 штук.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)