Відбулось засідання ХХХХVІІІ позачергової сесії Чаплинської селищної ради VІІ скликання

Дата: 15.04.2020 10:08

15.04.2020 року о 09 годині у залі засідань Чаплинської селищної ради відбулось засідання ХХХХVІІІ позачергової сесії ради VІІ скликання під головуванням селищного голови Фаустова О.Г.

На засіданні сесїї були присутні 19 депутатів з 28, розглянуто та прийнято важливі рішення:

• про спрямування частини залишку коштів освітньої субвенції, що склалися на 01.01.2020 року, у сумі 108 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації для оплати встановлення пожежної сигналізації у закладах загальної середньої освіти громади,

• про передачу до районного бюджету коштів у сумі 335,8 тис. грн. на цільові видатки – лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

Чаплинська селищна рада  дякує  усім присутнім  депутатам за розуміння та допомогу у вирішенні нагальних питань  діяльності громади !