Учні комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» взяли участь у обласному конкурсі – «Первоцвіт-дебют»

Дата: 12.12.2019 11:19

Добігає кінця 2019 рік. Для комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» рік був багатим на події: конкурси, фестивалі, концерти і, звичайно, навчальні будні.

7 грудня комунальний заклад Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» взяв участь у останньому в цьому році конкурсі – «Первоцвіт-дебют».

Конкурс - фестиваль зібрав у м. Херсоні учнів молодших класів музичних шкіл області.

Від Чаплинської дитячої музичної школи виступили: Божко Поліна (викладач Козачок І.А.), Яцюк Ольга, Федорін Микола (викладач Скричевська О.В.),  Зварич Кіріл (викладач Іваськів І.М.), Тернова Ольга (викладач Шумельчук Л.В.), Потишняк Анастасія (викладач Прудніков А.І.).

Хоч була велика конкуренція, ми можемо привітати наших юних учасників з достойними виступами: 3 Грамоти учасника, 1 Диплом ІVступеня, 2 Дипломи ІІ ступеня.

Хочеться побажати учням та їх викладачам наполегливості, гарних виступів та нових творчих досягнень  на обраному шляху.

Яковенко Т.В.,

директор комунального закладу

Чаплинської селищної ради

«Чаплинська дитяча музична школа»