Вихованці комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» стали переможцями Х ювілейного Відкритого конкурсу – фестивалю «Зимові візерунки»

Дата: 05.12.2019 08:08

Останній день осені 30 листопада та перший день зими 1 грудня були на диво сонячними. Загалом погода сприяла поїздці учнів та викладачів комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» на Х ювілейний Відкритий конкурс – фестиваль «Зимові візерунки» у м. Генічеськ.

У конкурсі взяли участь учні з музичних шкіл м. Берислав, м. Генічеськ, смт. Риково, смт. Новотроїцьке, смт. Новоолексіївка, м. Гола Пристань, м. Олешки, м. Нова Каховка, м. Херсон.

30 листопада конкурсну програму виконували піаністи. Від музичної школи виступали Божко Поліна, Яцюк Ольга, Смірнова Софія, Василевська Анастасія, Слободянюк Іван, Юзькова Аріана.

1 грудня свої таланти демонстрували вокалісти. У конкурсі взяли участь ансамбль молодших класів «Дискант» та солісти (у двох номінаціях: академічний та естрадний спів): Хижняк Ангеліна, Бутенко Марія, Гладушко Вікторія, Мельник Євгенія, Мойсеєнко Ольга,  Добрякова Альона,  Запускалова Алсу,  Кулик Катерина,  Дмитерко Софія,  Федосєєв Нікіта,  Чавурський Артем,  Зварич Артем, Третяк Софія,  Бутенко Ілля,  Греул Артем,  Зварич Кіріл,  Карпук Святослав,  Мельник Іван,  Плешинець Серафим,  Федорін Микола.

Результати фестивалю – конкурсу: Дипломи учасників - 12 учнів, Дипломи ІІІ ступеню - 4 учні, Дипломи ІІ ступеню - 3 учні, Дипломи І ступеню -1 учень та вокальний ансамбль.

Викладачі та концертмейстери, які готували учнів школи до участі у фестивалі – конкурсі «Зимові візерунки»:  Козачок І.А., Скричевська О.В., Воронкова О.О., Яковенко Ф.В., Плешинець І.А., Гладушко А.В., Скрічевська Є.О., Шумельчук Л.В.

Адміністрація школи  вітає учасників із вдалими виступами та дякує батькам учнів за плідну співпрацю у вихованні дітей.

Яковенко Т.В.,

Директор КЗ «Чаплинська дитяча музична школа»