Херсонська область, Каховський район

DOCUDAYS UA мандрує Україною

Дата: 22.11.2019 14:08

Показ фільму «Навмисна смерть» відбувся в Чаплинській ОТГ в рамках Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA

Споживачі люблять і живуть своїми смартфонами, планшетами та лептопами. Шквал технологічних новинок безупинно виливається на ринок, обіцяючи дедалі кращий зв’язок, нескінченні розваги та миттєву інформацію. Обсяги вражають. До 2020 року чотири мільярди людей матимуть особистий комп’ютер. У п’ятьох мільярдів будуть мобільні телефони. Але в цієї революції є й темна сторона, прихована від більшості споживачів. У своєму розслідуванні, що відбувається по всьому світі, режисерка Сью Вільямс викриває залаштунки індустрії електроніки та доводить, що навіть найменші гаджети мають смертельні наслідки для довкілля та здоров’я.

Захід завершено активним обговоренням фільму.