Творчі колективи Чаплинської громади прийняли участь у обласному етно-фольк-фесті «Перлина степу»

Дата: 28.05.2019 08:11

26 травня 2019 року на базі історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» Голопристанського району відбувся обласний етно-фольк-фест «Перлина степу».

Чаплинську громаду представляли зразковий ансамбль танцю «Капітошка», керівник Валентина Магдалюк та група сучасного танцю «Світло», керівник Юлія Біщук.

Запальні, веселі, яскраві вихованці хореографічних колективів Чаплинської громади сподобалися та запам’яталися усім присутнім на фестивалі.

Зразковий ансамбль танцю «Капітошка» порадували глядачів хореографічними композиціями «З Україною в серці» та «Курчат рахують восени».

Група сучасного танцю «Світло» здивували присутніх незвичайною хореографічною постановкою «Подолянка-фьюжн».

За свої неперевершені виступи учасники нагороджені дипломами та подарунковим сертифікатом на безкоштовний вхід у заміський комплекс «Grand Prix».

Вітаємо наші колективи та їх керівників з гарними та яскравими виступами. Бажаємо подальших творчих злетів та перемог.

Відділ культури Чаплинської селищної ради