У Чаплинській громаді відзначено Міжнародний жіночий день святковим концертом «Ти – Мрія, Ти – Весна!»

Дата: 11.03.2019 16:31

Весна у природі – незвідане диво,

Так само і жінка буває вродлива,

Буває примхлива, буває чутлива,

Нехай тільки кожна з них буде щаслива!

06 березня у коммунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр», за підтримки селищного голови Фаустова О.Г., відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню - 8 березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.

Святковий концерт розпочався музичним дарунком від народного оркестру духової музики «Таврійські сурми» (кер. І.Іваськів). Своїми запальними танцями вітали хореографічний гурт «Сузір’я» (кер. Т.Мончик), маленькі крихітки зразкового ансамблю танцю «Капітошка» (кер. В.Магдалюк), група сучасного танцю «Світло» (кер.Ю.Біщук), енергійна студія сучасного танцю «Азарт» (кер. Л.Нірода). Піснями вітали мам, бабусь вокальний ансамбль «Співаночка» (Є.Скрічевська), вокальний ансамбль «Вишиванка» (кер. А.Гладушко), тендітні учасники сольно-вокального гуртка Дар’я Тарасенко,  Єва Фаустова та завжди усміхнена Ана Коваленко (кер. А.Павлюк). Уперше на сцені вітала зі святом учасниця дитячого вокального гуртка «Веселі нотки» Ангеліна Савенко. Усіх жінок вітав незрівнянний народний ансамбль народної пісні «Натхнення», вокальний гурт «Степова ліра» та інтригуючий вокальний гурт «Грація» (кер. А.Павлюк), прекрасна Віта Фаустова. Свою любов до любої жінки показав у пісні Віктор Селіванов «Любимая жена» та усім жінкам подарував гарну пісню «Дарите женщинам цветы». У це прекрасне весняне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів талановиті ведучі, Каріна Кондратюк, Олена Куц та Денис Коцюбський.

Дорогі жінки бажаємо вам сонячних посмішок, радості в душі, цілий рік відмінного настрою, міцної і вірної дружби, а також великої, теплої і дуже земної любові. Нехай щастя входить у ваші домівки затишком, дзвінким дитячим сміхом, музикою та квітами кохання. Кохайте і будьте коханими. Зі святом Вас !

Крістіна Іноземцева,

Завідуюча сектором культурно-дозвіллєвої діяльності

КЗ «Чаплинський  культурно- мистецький Центр».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)