У Чаплинській об`єднаній територіальній громаді проведено соціально-моделюючу гру з вивчення потреб молоді громади

Дата: 21.01.2019 13:35

«Становище молоді в Чаплинській ОТГ».
Саме цю тему обрано для проведення соціально-моделюючої гри, яку 12.01.2019 року вперше проводено самостійно під пильним оком експертів Центру близькосхідних досліджень та Української миротворчої школи.

Учасники заходу – молодь, що проживає в громаді, фахівці, що працюють з молоддю та особисто голова Чаплинської селищної ради Фаустов О.Г.

Які потреби має молодь, як їх реалізувати, скільки на це потрібно коштів, яка роль самої молоді у впровадженні проектів та місцевих ініціатив, до кого звернутись якщо є цікава ідея?

Більшість учасників та учасниць говорить про недостатню кількість місць організованого дозвілля для молоді, які могли б стати альтернативою кафе та барів. Наводять успішні приклади освітніх хабів, де можна відвідувати клуби іноземної мови, розвивати інші навички. Є запит на антикафе – простір соціальної направленості, де можна грати в настільні ігри, проводити семінари, лекції, майстер класи залежно від запиту відвідувачів.

Місцева молодь висловлює готовність витрачати кошти на такі заходи, а експерти запевняють, що це ефективно працюватиме тільки якщо в основі є бізнес підхід, а не утворення якоїсь комунальної установи і потім її утримання за рахунок бюджетних коштів.