Представники Чаплинської територіальної громади стали лауреатами обласного етапу інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини»

Дата: 22.11.2018 09:00

20 листопада 2018 року в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки відбувся фінал обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Хероснщини». На Свято були запрошені справжні знавці Херсонщини.

Від Чаплинської територіальної громади на Конкурс поїхали переможці ІІ відбіркового етапу  - учениця 5 класу Спільна Поліна та учениця 8 класу Янковська Марія-Антуанетта ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія», Циганова Валерія, учениця 7 класу Магдалинівської  філії ОЗ"Чаплинська спеціалізована школа I-III ступенів".

В Херсоні дівчатка брали участь у конкурсній програмі, а потім – в екскурсії по бібліотеці та цікавому пізнавальному квесті. Нагородження переможців відбулося в обласному театрі ляльок. Це було справжнє феєричне Свято з виступами танцювальних колективів; з  каверзами злих підступних шаманів та беззаперечною перемогою інтелекту учасників конкурсу.

Найприємніша частина – нагородження. Учасниці від Чаплинської громади обласного етапу інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини» Спільна Поліна, Янковська  Марія-Антуанетта, Циганова Валерія отримали Дипломи лауреатів Конкурсу. А читачі нашої громади найближчим часом отримають нову літературу.

Такому цінному подарунку ми завдячуємо керівництву, вчителям шкіл Чаплинської громади, працівникам шкільних та сільських бібліотек – всім, хто організував активну участь усіх бажаючих дітей молодшої, середньої та старшої вікових груп в інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини». Особлива вдячність педагогічному та бібліотечному колективам ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія», Магдалинівської  філії ОЗ"Чаплинська спеціалізована школа I-III ступенів", які чудово підготували дітей  і саме тому їх учні стали переможцями ІІ відбіркового етапу та учасниками ІІІ фінального етапу Конкурсу.

Бібліотеки чекають своїх юних читачів - інтелектуалів аби порадувати їх новинками літератури про рідний край та збагатити рівень знань за їх багатогранними інтересами.

Л.П.Бугайова, провідний бібліотекар

КЗ «Чаплинська центральна бібліотека»