У Чаплинській  територіальній громаді відзначено День Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2018 14:06
Кількість переглядів: 731

         21 листопада 2018 року, за підтримки Чаплинського селищного голови Фаустова О.Г., відзначено День Гідності і Свободи.

У читальній залі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська центральна бібліотека» для учнівської молоді Чаплинського професійного аграрного ліцею, громади селища проведений урок політичної свідомості «Тернистий шлях до свободи».

На заході присутні заступник голови Чаплинської селищної ради Яшний О.М., директор комунального закладу «Чаплинський культурно-мистпцький Центр» Довбня Т.Г., директор комунального закладу «Чаплинська центральна бібліотека» Жовнірчук А.Л., соціальний педагог Чаплинського професійного аграрного ліцею Ляшенко А.П.

Бібліотекарі Ірина Міщенко, Ірина Суханова розповіли, що події під час Євромайдану 2013-2014 років отримали назву Революції Гідності та Свободи. Причина революційної ситуації, громадського спротиву – крайнє критичне ставлення населення до політики і влади. З початку Майдану за офіційними даними загинуло більше 2 тисяч, кількадесят людей зникло безвісти. Загальна кількість постраждалих біля 3 тисяч чоловік. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО (і наших хлопців - земляків), кожен з них віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих за незалежність і свободу України. Революція Гідності і Свободи – приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртує їх довкола спільної мети.

Для присутніх демонстрували документальні фільми «Небесна Сотня поіменно», «Євромайдан – Революція Гідності та Свободи».

У виконанні Анатолія Павлюка, Крістіни Іноземцевої звучали патріотичні пісні.

         Україна заплатила і продовжує платити надзвичайну високу ціну за те, щоб гідність була першою із чеснот українців, нашої політичної еліти. Для молоді громади презентувалась книжково-ілюстративна виставка «День, що змінив нашу країну».                                                                                    

                                                                    А.Л. Жовнірчук, директор

                                                                    КЗ «Чаплинська центральна бібліотека»

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора