Представниці Чаплинської ОТГ прийняли участь в роботі Академії Жіночого Лідерства.

Дата: 09.11.2018 14:47

Так, 7 листопада 2018 р. в Новій Каховці розпочала свою роботу 6-та Академія жіночого лідерства.

29 жінок-лідерок Херсонської області, в тому числі з Чаплинської ОТГз’їхались до Нової Каховки, аби пройти навчання за програмою Академії, дізнатись нового, обмінятись накопиченим в громадах досвідом, долучитись до потужної мережі випускниць АЖЛ та за результатами навчання спробувати себе у написанні та реалізації проектів на користь своїх громад.
Перший триденний тренінг, що провели  досвідчені тренерки АЖЛ – Олена Микитась з Херсону та Ольга Шулик з Дніпра, тривав з 7 по 9 листопада в м. Нова Каховка.
На цьому етапі навчання включало наступні тренінгові модулі:
- жіноче лідерство, політична участь
- децентралізація: можливості та виклики для жінок
- гендер, гендерна рівність
- мобілізація громад
- комунікаційні стратегії та робота зі ЗМІ
Академія жіночого лідерства, що реалізує Український жіночий фонд в партнерстві з Національним демократичним інститутом в рамках проекту DOBRE / USAID, це ініціатива, спрямована на посилення ролі жінок - з громадського сектору, політичних партій, місцевих органів самоврядування, бізнесу та ЗМІ - в процесах децентралізації та розбудові новостворених об'єднаних територіальних громад через покращення їх знань та навичок для збільшення можливостей участі жінок у прийнятті рішень в громадах.