Молодь Чаплинської громади відвідала Карпати

Дата: 04.07.2018 08:32

Як вже стало гарною традицією, для вихованців КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» під час літніх канікул було організовано та проведено чергову тижневу подорож у Карпати. Екскурсія тривала з 16 по 24 червня 2018 року, й мала дуже насичену та цікаву програму: м.Львів, селище Ворохта Івано-Франківської області, де нас гостинно приймали господарі туристичної бази «Говерла», м. Яремче, водоспад Пробій, скелі Довбуша,  м. Ясеня Закарпатської області, водоспад Труфанець, географічний центр Європи у м. Рахів,  с. Солотвино, Солотвинські озера, ночівля на туристичній базі  «Солоне озеро», місто Хуст, озеро Синевир, Центр реабілітації бурих ведмедів у місті Міжгір’я,  підкорили Говерлу, знову повернулися у Ворохту а потім у Львів.

Учасники нашої екскурсії отримали безліч захоплюючих та позитивних вражень. Ця літня подорож залишиться на довго в їхніх серцях! Повернулися додому втомлені, але з бажанням і впевненістю повернутися в наступному році в Карпати!

Процун І.В. – керівник гуртків

КЗ «Чаплинський селищний

будинок творчості дітей та юнацтва»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)