У Чаплинській громаді відкрито новий дитячий майданчик у Кучерявоволодимирівському дошкільному навчальному закладі Чаплинської селищної ради «Сонечко»

Дата: 27.06.2018 18:22

27 червня 2018 року вихованці Кучерявоволодимирівського дошкільного навчального закладу Чаплинської селищної ради «Сонечко» чекали з особливим нетерпінням.

Що це є за днина?

Що це є за свято,

Що сюди зібрало

Так гостей багато?

Знаю, що за днина!

Всім це варто знати!

То прийшли сюди ми

Майданчик  відкривати!

Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого майданчика для дошкільного навчального закладу.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали:

голова Чаплинської селищної ради Фаустов Олексій Георгійович

начальник відділу освіти,молоді та спорту  Кулик Олена Єгорівна

директор ТОВ «Зоря Юг» Кунгуров Руслан Васильович

директор ТОВ «Зоря Плюс»

депутат Чаплинської селищної ради    Навроцкий Ігор Михайлович

виконуючий обов’язки старости с.Кучерявоволодимирівки  Соболь Юрій Станіславович

Під час урочистого відкриття шановних гостей вітали діти та працівники закладу, які дякували директору ТОВ «Зоря Юг» Кунгурову Руслану Васильовичу та Чаплинському селищному голові Фаустову Олексію Георгійовичу  та всім причетним за чудовий дитячий майданчик.

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій «майданчик радості», де будуть гратись, виховуватись, спілкуватись з однолітками.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)