ЧАПЛИНСЬКА ГРОМАДА ПРИЄДНАЛАСЬ ДО ВЕЛИКОДНЬОЇ АКЦІЇ «ПИСАНКОВИЙ САД»

Дата: 06.04.2018 13:06

Котилася писаночка з гори на долину,
Прикотилась прямісінько до нас у гостину,
А за нею йде Великдень, несе білу паску,
Дзвонить в дзвони, всім дарує радощі і ласку.

5 квітня 2018 року, за підтримки Чаплинського селищного голови Фаустова О.Г., начальника відділу культури Божко Т.В.,  представники комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький центр»  взяли участь  у  обласній Великодній акції «ПИСАНКОВИЙ САД», що організував Херсонський обласний Центр народної творчості.

Гарно прикрасили дерево декоративними писанками, стрічками та паперовими квітами.

Взяли участь у  обласному конкурсі декоративних Великодніх композицій, в якому ІІІ місце за «Великодній сувенір» отримала наша майстриня Алла Шахова.

Прийняли участь у виставці-ярмарку майстрині: Тетяна Гніденко, Алла Шахова, Лідія Стоян.

Прикрасою свята в Херсоні був виступ зразкового хореографічного ансамблю «Капітошка».

Всі гості свята і, звичайно, учасники отримали море позитивних емоцій.

Велика подяка всім, хто прийняв участь в виготовленні Великодніх декоративних яєць, а саме: директорам сільських Будинків культури, завідуючій клубом, КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості», загальноосвітнім та позашкільним закладам Чаплинської громади.

Будьте всі здорові, щасливих Великодніх свят!

Методист КЗ «Чаплинський КМЦ»

Р. Демчишина