У Чаплинській громаді відбулось третє засідання з розробки Стратегії розвитку

Дата: 29.11.2017 15:41

28 листопада 2017 року у приміщенні Чаплинської селищної ради відбулася третя стратегічна майстерня з розробки Стратегії Чаплинської об'єднаної територіальної громади, яку проводять партнери DOBRE (USAID) Малопольська школа держуправління при Краківському економічному університеті та українські експерти.

Громада працює над конкретним планом дій, визначає показники реалізації діяльності, відповідальних за виконання завдань.

Представники громади активно обговорювали, внесли власні пропозиції, бачення, шляхи виконання операційних цілей майбутньої стратегії розвитку об'єднаної громади.

П'ята громада Херсонщини сьогодні офіційно стала почесним партнером Програми DOBRE. Чаплинській громаді було вручено відзнаку «Чаплинська об'єднана територіальна громада є почесним партнером програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність DOBRE».

Також, було нагороджено переможців конкурсу дитячого малюнку "Моє селище через 10 років". Ващенко Єлизавета за перше місце, Береза Єсєнія за друге місце і Біда Антон - за третє, отримали солодощі, пензлики, фарби та спеціальні альбоми