Прапор України – це найдорожчий символ свободи, віри і сили українського народу.

Дата: 28.08.2017 10:12

Вже 13 років поспіль вся країна офіційно вшановує Державний Прапор України.

23 серпня 2017 року комунальний заклад Чаплинської селищної ради «Культурно-мистецький Центр» за підтримки Чаплинської селищної ради та відділу культури підготували та провели урочистості до Дня Державного Прапора.

Урочисте підняття прапора було довірене нашим захисникам – військовим 21-го окремого мотопіхотного батальйону.

Вітали зі святом мешканців селища: голова Чаплинської селищної ради Фаустов О.Г., голова Чаплинської районної адміністрації Бурейко О.А., заступник командира 21-го окремого мотопіхотного батальону з морально-психологічного забезпечення підполковник Чернявський А.В.

Піснями про Україну прикрасили захід Дар»я Смірнова і Анатолій Павлюк.

На даному заході були присутні громадськість, населення, працівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності Чаплинської громади.

23 серпня 2017 року в м. Херсон відбулося святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Культпрацівники та аматори сцени Чаплинської громади були запрошені на святкування.

Завдяки підтримки Чаплинської селищної ради і відділу культури, народний ансамбль народної пісні «Натхнення» (керівник А.Павлюк) прийняв участь у головному концерті на площі Свободи і у «Мистецькій толоці», де також пройшла презентація Чаплинського борща, як переможця конкурсу «Таврія-борщ» на фестивалі «Душа півдня» (шеф-повар Оксана Мельник, с. Магдалинівка).

Майстри художньо-прикладного мистецтва Лідія Стоян і Тетяна Гніденко взяли участь у виставці-продажу виробів.