Наша громада проводить опитування серед населення, яке знаходиться поза межами тимчасово окупованої Чаплинської територіальної громади.

Дата: 21.02.2024 13:20

Вітаємо!

Ми б хотіли дізнатися від Вас про:

• оцінку вашої поточної життєвої ситуації;
  • ваші очікування або умови можливого повернення після деокупації вашої громади;
  • яку підтримку ви отримуєте наразі та яку очікуєте від органів місцевого самоврядування у майбутньому;
  • які на Вашу думку послуги місцевого самоврядування є пріоритетними для відновлення протягом перших 6 місяців після деокупації.

Отримані в результаті цього опитування дані будуть використовуватися для прийняття рішень у поточній діяльності органу місцевого самоврядування, а також при розробці планів та програм відновлення та розвитку. Крім того, вони послужать основою для розробки проектів щодо залучення фінансових, технічних та гуманітарних ресурсів для вирішення потреб населення та забезпечення розвитку нашої громади у майбутньому.

Опитування є анонімним, з метою отримання розгорнутих та чесних відповідей від жителів громади. Чесність у відповідях є ключовою складовою для отримання реальної картини ситуації та в подальшому ефективних рішень.

Кінцевий термін прийому відповідей: 26 лютого 2024 року.

Заздалегідь вдячні за вашу участь. Ваша думка є важливою та цінною для нас.

Будемо щиро вдячні, якщо надішлете посилання на це опитування іншим жителям Пологівської територіальної громади. З метою забезпечення безпеки, ми просимо поширювати опитування лише серед тих жителів громади, які перебувають за межами тимчасово окупованої території.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)