ШАНОВНІ ОРЕНДАРІ!

Дата: 30.03.2022 08:06

Сьогодні ваша допомога як ніколи потрібна громаді. Просимо Вас, за можливості, сплачувати орендну плату за орендовані земельні ділянки комунальної власності. Адже нам всім потрібно дбати про наповнення селищного бюджету.

Наразі населені пункти громади забезпечені водою, електрикою, газом, працюють усі без винятку виконавчі органи і структурні підрозділи селищної ради, медичні заклади та соціальні служби, надається значна підтримка окремим верствам населення, підтримується належний санітарний стан та вивозяться побутові відходи. Все це  та багато іншого потребує значної бюджетної підтримки, яка напряму залежить від ВАС. Зазначаємо, що Уряд країни значно полегшив ведення підприємницької діяльності і зменшив податковий тиск на бізнес. Отже селищна рада  чекає на сплату хоча б того мінімуму, який дозволить їй підтримувати життєдіяльність громади.

Рахунки для здійснення  оплати за оренду земельних ділянок не змінювались!

Дякуємо за розуміння та сподіваємось на вашу  підтримку.