Оголошення про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць в населених пунктах  Чаплинської громади

Дата: 11.03.2024 17:46

Відповідно до вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» Чаплинська селищна військова адміністрація  проводить громадські обговорення щодо перейменування вулиць населених пунктів Чаплинської територіальної громади.

смт Чаплинка

вул.Першотравнева

с.Червона Поляна

вул.Пушкіна

Пропозиції учасників обговорення, подаються в письмовій формі та надсилаються електронною поштою chaplinka_ask@ukr.net, повинні бути із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх надає (для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування та місцезнаходження). Анонімні пропозиції та пропозиції, що оформлені не належним чином розглядатися не будуть.

Термін для подання пропозицій до  01 квітня 2024 року.

Голосування за подані пропозиції з 02 квітня 2024 року про що буде поінформовано додатково.

Прийняття пропозицій на електрону пошту: chaplinka_ask@ukr.net