Запрошуємо до обговорення проекту документу "Стратегія розвитку Чаплинської об’єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки".

Дата: 05.01.2018 00:01

Дорогі земляки!

У рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), за фінансового сприяння USAID (United States Agency for International Development) в період з жовтня 2017 р. по січень 2018 року Робочою групою Чаплинської об’єднаної територіальної громади при сприянні експертів Фундації Розвитку Місцевої Демократії з Польщі був напрацьований проект документу "Стратегія розвитку Чаплинської об’єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки", який сьогодні виносяться на громадське обговорення/консультації.

Консультації триватимуть 3 тижні – від сьогодні, тобто 05 січня, до 26.01.2018 р.

Цей етап громадського обговорення є найважливішим етапом формування Стратегії, оскільки від кожного з мешканців буде залежати в якому напрямі ми будемо будувати спроможну громаду до 2026 року і куди будемо вкладати свої ресурси, державні кошти та кошти міжнародної технічної допомоги.

Стратегія нашої громади якнайшвидше потрібна нам і для реалізації конкретних проектів на найближчі 3 роки починаючи вже із 2018 року із залученням коштів міжнародної технічної допомоги, зокрема  Програми DOBRE.

Після врахування Ваших пропозицій Стратегія буде доопрацьована і винесена на сесію селищної ради для затвердження.

Ваші коментарі, зокрема пропозиції щодо завдань Стратегії, надсилайте до 26.01.2018 року на e-mail: chap-rada@chapl.gov.ua. Формуляр для подачі коментарів, зауважень і пропозицій є доступним на Інтернет-сторінці громади та в будинку селищної ради. Розглядатимуться лише ідеї, подані на формулярі.

Місце прийому пропозицій на паперових носіях: смт. Чаплинка, вул. Паркова, 40. Також за цією адресою Ви можете отримати консультації.

Важливо! Ваші пропозиції будуть братися до уваги за умови, що пропозиції будуть містити ім’я, прізвище та адресу подавача.

Заплановані також публічні консультаційні зустрічі, на які запрошуються всі бажаючі. Вони відбудуться:

1. зустріч в с. Магдалинівка 16 січня 2018 року (Будинок культури) о 10-й годині;
  2. зустріч в с. Червона Поляна 16 січня 2018 року (Будинок культури) о 13-й годині;
  3. зустріч в с. Скадовка 17 січня 2018 року (Загальноосвітня школа) о 14-й годині;
  4. зустріч в с. Балтазарівка 17 січня 2018 року (Будинок культури) о 10-й годині;
  5. Зустріч в с. Першокостянтинівка 18 січня 2018 року (Будинок культури) о 10-й годині;
  6. Зустріч в с. Кучерявоволодимирівка 18 січня 2018 року (Будинок культури) о 14-й годині.

Щиро запрошую. Прошу також поширити інформацію про дані консультації серед усіх зацікавлених осіб.

Селищний голова                                                                                                       О. Фаустов

переглянути проект Стратегії

порядок подачі зауважень і пропозицій