КОНКУРС  НА  ЗАМІЩЕННЯ  ПОСАД

Дата: 11.01.2018 11:08

Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

1. Начальника відділу земельних відносин.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років  або стаж роботи  за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, володіє державною мовою.

2. Начальника відділу-головного архітектора відділу містобудування та комунального майна.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування (спеціалізація –містобудування та архітектура) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

3. Начальник відділу культури.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів від  дня опублікування оголошення.

Звертатись: смт. Чаплинка, вул. Паркова, 40, тел. 2-14-65».