Чаплинська громада підписала меморандум, щодо співпраці за Програмою  “EU4ResilientRegions - Special Assistance Programme Ukraine” –«Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України»

Дата: 20.12.2021 11:30

Вітаємо  з офіційним стартом Програми  “EU4ResilientRegions - Special Assistance Programme Ukraine” –«Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» на Херсонщині та підписанням меморандуму з Чаплинською  громадою.

Вся інформація, щодо подальшої роботи буде публікуватися в розділі "СПІВПРАЦЯ з GIZ та EU"

«Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Це частина заходів ЄС вартістю 30 мільйонів євро, які мають на меті підвищити стійкість України та сприяти зміцненню прогресу в її реформах та згуртованості суспільства в масштабі всієї країни. Проєкт працює з громадами 10 південних та східних областей України, щоб забезпечити мешканцям комфортний та ефективний доступ до якісних місцевих адміністративних, медичних та соціальних послуг.

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ