16 ЛИПНЯ 2021 відбувся тренінг «ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ» в рамках проєкту  “ГРОМАДСЬКА БЕЗПЕКА І СОЦІАЛЬНА ЗГУРТОВАНІСТЬ В НАШІЙ ГРОМАДІ”

Дата: 19.07.2021 12:40

Учасниками тренінгу були всі бажаючі активісти громади (працівники ОМС, члени ГО, представники бізнесу, депутати та молодь громади)

Тренери: Вікторія Кулакова та Павло Ярмій надали учасникам інструменти налагодження діалогу та побудови співпраці на рівні громади між різними стейкхолдерами з метою розвитку регіону.

Під час тренінгу учасники провели опитування населення громади, щодо низької соціальної активності. Після цього обмінялися відповідями громадян та думками.

Потім обговорювали  в групах (ОМС, ГО, Бізнес) задачі та завдання до ключових параметрів низької соціальної активності: комунікації, довіри, виховання та освіти.

Тренери навели успішні кейси реалізації проєктів, змоделювали різні ситуації, на рішення яких необхідна командна робота та проєктний підхід.