Відділ земельних відносин інформує

Дата: 23.03.2021 10:23

На виконання  протоколу №6 від 18 березня 2021 року засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації 22 березня 2021 року в приміщенні Чаплинської селищної ради було проведено засідання робочої групи з питання дотримання вимог законодавства у сфері захисту рослин за участю представників підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та громадян, які мають у власності та в користуванні земельні ділянки.

Для участі в проведенні наради були запрошені: начальник відділення №3 Каховського територіального відділу поліції – Ященко С.А.;  старости сіл, спеціалісти та фахівці відділу земельних відносин.

Робоча група рекомендує підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності та громадянам, які мають у власності та в користуванні земельні, починаючи з 18 березня 2021 року призупинити на три тижні застосування на території громади препаратів з діючою речовиною бродифакуму, що використовується для боротьби з гризунами на період сезонної міграції птахів.