Деклараційну кампанію підтримав спортсмен Леонід Андрієвський

Дата: 15.03.2021 16:39
Кількість переглядів: 326

         Нещодавно до кампанії декларування доходів громадян долучився майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу Леонід Андрієвський, який після закінчення Херсонського державного університету розпочав тренерську кар’єру в Чаплинській ДЮСШ.

         Спортсмен закликав односельців виконати свій конституційний обов’язок та вчасно задекларувати минулорічні доходи. «Сумлінне декларування доходів та сплата податків допоможе нам збудувати гідне майбутнє для наших дітей і зробить наш рідний край кращим, а людей - заможнішими», - зазначив Леонід Андрієвський.

         У Чаплинській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадують, що декларація про майновий стан і доходи подається до податкової інспекції за місцем реєстрації. Також є можливість задекларувати свої доходи дистанційно, скориставшись сервісом «Податкова декларація про майновий стан і доходи» у розділі електронного кабінету «ЕК для громадян»  за посиланням:  http://cabinet.tax.gov.ua.  

 

            Підписуйтесь на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та           м. Севастополі у мережі Facebook, де Ви завжди зможете переглянути новації податкового законодавства.

                                                                                    Пресслужба Головного управління

                                                                                    ДПС у Херсонській області, Автономній

                                                                                    Республіці Крим та м. Севастополі

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора