На каланчацьких бізнесменів «полюють» псевдоподатківці

Дата: 17.03.2021 14:39
Кількість переглядів: 385

Як щойно повідомили спеціалісти відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі на території Херсонської області активізувалися «податкові» телефонні шахраї.

На телефони представників бізнесу Каланчацького району надходять дзвінки від невідомих осіб, які представляються нібито секретарем начальника Каланчацької ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. «Секретар» просить зателефонувати начальнику Каланчацької ДПІ за номером 095-62-11-348.

Під час подальшої розмови платнику податків пропонують під’їхати для розмови за адресою розташування Каланчацької ДПІ, але при цьому вказується неіснуючий номер кабінету, а саме «25», або одразу вимагають надати допомогу у розмірі 25 000 гривень. у зв’язку з приїздом керівництва.

Також, шахраї можуть просити кошти за, нібито, сприяння з боку органів Державної податкової служби у вирішенні будь-яких питань, та, також, представлятися представниками органів державної податкової служби і вимагати, в якості уточнення податкової інформації про підприємство, надання інформації стосовно видів діяльності, господарських зв’язків та інше.

Бізнесмени Херсонщини, будьте пильними та обачними! Якщо вам телефонують від імені керівництва або інших посадових осіб податкової служби області та вимагають чи просять грошові кошти, негайно повідомляйте співробітників поліції за телефоном 102. Ваша безпека - у ваших руках!

 

                                                                                    Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Фото без опису

           


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора