Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади

Дата: 25.02.2021 08:24

«Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади адміністратора відділу  «Центр надання адміністративних послуг»  апарату Чаплинської селищної ради на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Вимоги: громадянство України, вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста,  вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі   не менше 1  року, або  стаж  роботи  в інших сферах управління не менше 3-х років, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі досвідченого користувача.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних після дня опублікування оголошення в газеті «Голос Таврії».

Звертатись: смт. Чаплинка, вул. Паркова, 40, тел. 2-14-65».