УВАГА!!!!!  КОНКУРС!!!!! на приз голови Чаплинської селищної ради

Дата: 19.02.2021 10:23

Шановні жителі Чаплинської громади!

В рамках проекту «Створення Центру розвитку молодіжного та соціального підприємництва – Коворкінг-простір в Чаплинській ТГ», що реалізується у співфінансуванні Чаплинською селищною радою та Програмою DOBRE, передбачається створення центру підтримки та розвитку молодіжного підприємництва Чаплинської ТГ, який буде включати створення та облаштування відкритого Коворкінг простору для  усіх бажаючих мешканців громади, як частину відкритого молодіжного простору, а також місце для проведення тренінгів по започаткуванню та розвитку бізнесу для молоді, підприємців, фермерів, бажаючих мешканців  та проведення різноманітних майстер-класів, навчальних тренінгів і семінарів.

Коворкінг центр буде розміщено у приміщенні комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва».

Оголошується конкурс на приз голови Чаплинської селищної ради на кращий дизайн-проект оформлення стін приміщення для проведення тренінгів, майстер-класів, семінарів тощо.

До участі у конкурсі запрошуються учасники цільової групи проекту: діти та молодь віком 12 - 35 років.

На конкурс подаються ескізи виконані в вручну або за допомогою комп’ютерної техніки. (Формат 3D)

Основні критерії оцінювання конкурсних робіт:

• Сучасність
  • Креативність
  • Індивідуальність
  • Єдиний стиль.

До участі у конкурсі подаються:

• ПІБ автора або творчого колективу;
  • Вік учасників
  • Паперові проекти ескізів А4
  • загальний опис (за бажанням).

Один учасник може подавати на конкурс декілька робіт.

Переможця буде обрано за результатами голосування на сторінці у фейсбук.

Конкурсні роботи подаються до КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» до 25 березня 2021 року у паперовому варіанті або електронному вигляді у форматі JPG на адресу tvorchist2015@gmail.com з поміткою «Конкурс».