Чаплинська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 11.02.2021 08:05

Чаплинська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного інспектора з охорони та використання земель відділу земельних відносин апарату Чаплинської селищної ради.

Вимоги: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, не нижче ступеня магістра (спеціаліста), досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвіт роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» не менше двох років, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі досвідченого користувача.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Голос Таврії».

За додатковою інформацією звертатись: смт Чаплинка, вул.Паркова, 40 тел.2-14-65.»