Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 03.02.2021 16:16
Кількість переглядів: 337

Відділ освіти, молоді та спорту  Чаплинської селищної ради Херсонської  області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Балтазарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області

Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради, затвердженого рішенням другої сесії VІІІ скликання Чаплинської селищної ради Чаплинського району Херсонської області від 17 грудня 2020 року №49 «Про Порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради»

 

Повне найменування і місцезнаходження закладу

Балтазарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області,

вулиця Шкільна, 5, с. Балтазарівка,  Херсонська область, 75212

Найменування посади та умови оплати праці

Директор

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.32005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»; наказу МОН від 15.04.1993 № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу загальної середньої освіти

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджають виконанню  професійних обов’язків.

Перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі

-        заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-        автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-        копія паспорта громадянина України;

-        копія документа про вищу освіту ( з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-        копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

-        довідка про відсутність судимості;

-        мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-        довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-        документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи подаються особисто  (або уповноваженою особою за довіреністю).

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Прийом документів здійснюється у відділі освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради з 04 лютого 2021 року по 26 лютого 2021 року включно з 9.00 до 16.00 за адресою: вул. Паркова, 38, смт. Чаплинка, Херсонська область.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість

Місце проведення конкурсного відбору - Відділ освіти, молоді та спорту       Чаплинської селищної ради, вул.Паркова, 38, смт.Чаплинка, Херсонська область.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

-        перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері освіти;

-        перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

-        публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Перелік питань тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зразки ситуаційних завдань та критерії оцінювання тестувань і завдань розміщені на офіційних веб-сайтах Чаплинської селищної ради та відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради.

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться  02 березня 2021 року.

На засіданні конкурсна комісія розглядає документи на відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам.

Дату наступного засідання визначає конкурсна комісія.

На другому засіданні конкурсної комісії для кандидатів проводяться: письмове тестування, обсяг якого складає – 30 питань, відведений час – 20 хвилин та ситуаційне завдання, на розв’язання якого кандидатові надається 20 хвилин.

Дату третього засідання визначає конкурсна комісія.

На засіданні конкурсна комісія заслуховує публічні презентації (тривалістю до 15 хвилин) проєктів програм розвитку закладу на два і шість років.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію та приймати документи для участі у конкурсі

Ващенко Тетяна Миколаївна

0669880824

e-mail: vashchenko.tanya@gmail.com

 

Наказ 09.02. 2021 № 21


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора