Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради

Дата: 08.02.2021 14:13
Кількість переглядів: 406

Нещодавно у режимі онлайн відділом освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради проведено  чергове засідання колегії. На колегії  разом з освітянами розглядав питання  перший заступник голови Чаплинської селищної ради – Віремейчик А.М.

На засідання колегії були розглянуті такі питання:

1. Про забезпечення освітнього процесу у старших групах Чаплинського дитячого дошкільного закладу №3 «Струмочок». З даного питання  доповідала Пугач В.О., директор Чаплинського дитячого дошкільного закладу №3 «Струмочок» та експерт - Жалобата О.О., спеціаліст з дошкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради.

2. Про стан викладання та рівень навчальних досягнень здобувачів освіти з історії у Першокостянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. По цьому питанню доповідав директор Першокостянтинівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Бурда В.С. та експерт - Фаустова В.Г., консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

3.Про виконання освітньої програми у Преображенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Це питання присутнім висвітлив Віжічанін В.А., директор Преображенської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів та експерт – Ващенко Т.М., спеціаліст із загальної середньої освіти відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради.

 Всі питання колегії були розглянуті, обговорені та по кожному прийняті рекомендації та конструктивні рішення.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора